وب سایت شخصی محمد حسنوند

وب سایت شخصی محمد حسنوند

وب سایت شخصی محمد حسنوند

وب سایت شخصی محمد حسنوند

ایسنا:
رئیس دادگستری ایلام تاکید کرد:
نقش کارآمد شورای حل‌اختلاف در پرونده‌های دادگستری هلیلان 
اجتماعی  10:30:25 1393/05/13
935-7490-5 کد خبر
RSS :: پرینتخبر آرشیوی

رئیس کل دادگستری ایلام گفت: با توجه به شرایط این منطقه، استفاده از شورای حل‌اختلاف و ریش سفیدان در ایجاد صلح و سازش در بسیاری از پرونده‌های بخش هلیلان بسیار تاثیرگذار و نتیجه‌بخش بوده است.  

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه ایلام، «فارس نوری » در مراسم تودیع و معارفه  روسای سابق و جدید دادگستری بخش هلیلان، اظهار کرد: با توجه به گستردگی و پراکندگی روستاهای بخش هلیلان، جایگاه معتمدین-ریش‌سفیدان در این منطقه کاملا محسوس است.

 

وی با بیان اینکه شوراهای حل‌اختلاف در این منطقه بسیار کارساز است، افزود: لذا ارتقاء جایگاه شوراهای حل‌اختلاف برای ایجاد صلح و سازش در بین مردم این این بخش در دستور کار قرار می‌گیرد.

 

نوری با اشاره به اینکه بخش هلیلان دارای 23شعبه شورای حل‌اختلاف بوده که این شوراها می‌توانند به عنوان بازوان توانمند دادگستری هلیلان را یاری کنند، خاطرنشان کرد: این بخش درنقطه اتصال 3استان و درمجاورت استان‌های جرم خیزقرار دارد که پیشگیری ازجرم را از برنامه‌های اولویت‌دار دادگستری هلیلان است که به صورت جدی پیگیری خواهد شد.

 

رئیس کل دادگستری ایلام ادامه داد: در این حوزه به صورت جدی و بدون تعارف با جرائم خشن و جرمی که موجب سلب آسایش از مردم شود برخورد می‌شود.

 

به گزارش ایسنا، در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات «عابدین کوهی» رئیس سابق، «محمد حسنوند» بعنوان رییس دادگستری هلیلان منصوب شد.


موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۳/۰۵/۲۰